facebook
*
*
*
*
*
*הקלד את הקוד הבא

ברוכים הבאים לאתר של חברת ECOVACS ישראל , שואבי אבק רובוטיים - חדש רובוט מנקה חלונות עם וללא מסגרת!!!
עגלת קניות  | 00 פריטים  |000 ש"ח 
שואב אבק רובוטי
חדש! שואב אבק רובוטי שוטף עם אפליקציה ושיטת ניקוי סיסטמתית- DEEBOT M88 ה-DM88 מצויד בתוכנה חכמה במיוחד המאפשרת לו לחשוב מאות פעמים בדקה, על מנת לחשב את המסלול הטוב ביותר. ה-DM88 יודע לעבוד בשיטה שיטתית (סיסטמתית) כך שהוא לא ינקה את אותו המקום פעמיים. זאת ועוד כשה-DM88 ייכנס לפינה או למקום מסובך, הוא יזהה זאת ויצא בקלות מהמקום אליו נקלע. יתרה מכך, כשה-DM88 יתקרב לקיר או לחפץ, הוא יבחין בהם ומיד ישנה כיוון.

חדש! שואב אבק רובוטי שוטף עם אפליקציה ושיטת ניקוי סיסטמתית- DEEBOT M88

ה- M88 הוא הרובוט הראשון בעולם שגם שואב, גם שוטף וגם מייבש בפעולה אחת וכולל אפליקציה ייעודית לשליטה במכשיר מרחוק, לקביעת לוח זמנים לשינוי עוצמת המנוע ועוד. ל-M88 יש תוכנית ניקוי שיטתית (לא רנדומלית) כך שהוא לא חוזר על אותו המקום פעמיים. בדגם M88 אף ניתן לשלוט על עוצמת השאיבה, בנוסף יש לו אביזר המאפשר לו לשאוב שיער באופן ישיר ללא המברשת המרכזית . ה-M88 עובד כ-90 דקות רצופות ויכול לנקות שטח של כ-150מ"ר בפעולה אחת! הוא נמוך ביותר (רק 8 ס"מ) ויכול להיכנס מתחת לרוב הרהיטים. יש לו 58 חיישנים כולל פגוש הבנוי מחיישני אינפרא אדום המונעים ממנו מלהתנגש בחפצים ומנפילה במדרגות. כמו כן, ה-M88 מצויד ב-2 מברשות צד+2 מברשות נוספות מתנה. ה-M88 מגיע בצבע לבן יוקרתי.

אפליקציה ייחודית לשליטה במכשיר

ה-DM88 מצויד באפליקציה המתאימה לכל המכשירים הניידים ואשר מאפשרת שליטה במכשיר, בחירה ושינוי תוכניות, ניווט המכשיר, קביעת לוחות זמנים לניקוי, שליטה בעוצמת המנוע ועוד.

גם שואב, גם שוטף וגם מנגב

ה-DM88 מצויד במיכל מים ייחודי עליו מולבשת מטלית מייקרופייבר חדשנית. מיכל המים מטפטף לתוך הפד הכחול אשר מנגב את הרצפה בעוד שהפד הלבן העשוי מייקרופייבר רך יותר מייבש אותה. ומנגב את שאריות המים.

תוכנית ניקוי שיטתית (סיסטמתית)

ה-DM88 יודע לנקות גם בתוכנית ניקוי שיטתית כך שהוא לא יעבור על אותו המקום פעמיים.

מנוע יניקה היברידי חזק במיוחד עם עוצמה משתנה

ה-DEEBOT דגם DM88 הוא שואב אבק רובוטי ראשון מסוגו בעולם שממצויד במנוע היברידי חזק במיוחד עם עוצמה משתנה, כך שניתן לשלוט באמצעות האפליקציה על עוצמת היניקה ולבחור בין ניקוי רצפה לניקוי שטיחים. עוצמת היניקה של דגם DM88 חזקה יותר מכל הדגמים האחרים וכל זאת מבלי לפגוע בזמן העבודה שלו שעומד על כ-90 דקות.

במפר חכם

ה-DEEBOT DM88 מצויד בפגוש חכם הבנוי מעשרות חיישני אינפרא אדום המזהים קירות, חפצים ומכשולים ומונעים מהרובוט מלהתנגש בהם בחוזקה.

שלט אלחוטי מתקדם

מעבר לאפליקציה הייחודית, ה-DM88 מצויד בשלט אלחוטי אשר שולט על הפעולות הבסיסיות של המכשיר לרבות עצירה, הפעלה, סינכרון, שינוי מיקום ועוד.

חיישנם נגד נפילה ממדרגות

ה-DM88 מצויד בחיישנים ייחודיים המזהים מדרגות ומנועים מהרובוט מליפול מהן

אביזר ייחודי לשאיבה ישירה

ה-DM88 מצויד באביזר ייחודי לשאיבה ישירה, כך שאם יש בעלי חיים בבית, ניתן לחבר את פתח היניקה הישירה והורובט ישאב את כל השיער מבלי החשש שהישער ייתפס במברשת.

צבע לבן אלגנטי למראה נקי

ה-DM88 צבוע במספר שכבות צבע לבן קבלת מראה יוקרתי ונקי. הצביעה של ה-DM88 נעשית במספר שכבות עד לקבלת מרקם אחיד ויוקרתי אשר אמיד במיוחד מפני שריטות ופגמים.

חזרה אוטומטית לעמדת הטעינה

ה-DM88 יודע לחזור לבד לעמדת הטעינה בסיום הניקוי ולצאת ממנה בתזמון הניקוי הבא. עמדת הטעינה חסכונית במיוחד וטעינה מלאה לוקחת כ-3 שעות בלבד.

תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
ירון (8/11/2016 12:37:47)
מחיר:2,990 ₪2,690 ₪
שואב רובוטי שוטף 

מאפיינים:
מחיר

2,990 ₪  

צבע

לבן יוקרתי

שליטה על עוצמת מנוע

יש 

עוצמת רעש 

60dB>  

גובה הרובוט (ס"מ)

מספר חיישנים כולל

58 

חיישני מדרגות 

יש 

חיישני פגושים

יש 

ממשק תזמון

חכם וניתן לשינוי באמצעות האפליקציה 

בולם זעזועים

חכם + חיישני אינפרא להימנעות מנגיעה בחפצים ובקירות 

זמן עבודה (דקות)

90 

שטח ניקוי (מ"ר)

150

זמן טעינה (שעות)

3  

אפליקציה

כן

שינוי פתח היניקה

מברשת הניתנת להחלפה עם פתח יניקה צר

מיכל מים חכם

 יש 

ניקוי רטוב

יש 

 

תוכניות:

אוטומטית

יש 

נקודתית

יש 

פינות

יש 

אינטנסיבית

יש 

חזרה לעמדת הטעינה

יש 

תוכנית שיטתית

יש 

 

אביזרים:

עמדת טעינה

משופרת

גודל מיכל איסוף הלכלוך (ליטר)

 

0.7

שלט רחוק

יש 

קיר וירטואלי

ללא 

סרט תיחום מגנטי

ללא 

מברשות צד

מברשת צד נוספת

2 מתנה

ערכת ניקוי למברשות

יש

סוג הפילטר

HEPA אנטי באקטריאלי

פילטר נוסף

יש 

נוזל ניקוי למיכל

יש 

 

מחיר:2,990 ₪2,690 ₪

מוצרים נוספים

 שואב אבק רובוטי שגם שוטף

 

 

 

 

רובוט שוטף:

ה-DEEBOT דגם M88 הוא שואב רובוטי עם תוכנית סיסטמטית (שיטתית) שגם שוטף וגם מייבש ומנגב בפעולה אחת פשוטה.הרובוט מצוייד במיכל מים ייחודי אשר מלחלח את מטלית המייקרופייבר המחולקת לחלק מחוספס ורטוב ולחלק רך ויבש כך שהרובוט מטייל בבית ותוך כדי כך שואב את הלכלוך, הפד הרטוב שנמצא מאחורי המברשת מנגב את הרצפה והחצי השני של הפד מייבש ובמריק אותה. ל-DM88 יש אפליקציה ייחודית המאפשרת לשלוט במכישר, לקבע לוחות זמנים, לראות את מצב הניקוי והסוללה, לבחור עוצמת יניקה ועוד.

דרונט בניית אתרים

email marketing

תפריט ניווט מהיר: אקווקס | ניקוי חלונות | שואבי אבק רובוטיים | ניקיון בתים | רובוט מנקה חלונות | שואב רובוטי | רובוט מנקה

GOOGLE + | שואב אבק רובוטי השוואה |  הפסקת עישוןקידום אתרים בגוגל