facebook
*
*
*
*
*
*הקלד את הקוד הבא

ברוכים הבאים לאתר של חברת ECOVACS ישראל , שואבי אבק רובוטיים - חדש רובוט מנקה חלונות עם וללא מסגרת!!!
עגלת קניות  | 00 פריטים  |000 ש"ח 
שואב אבק רובוטי
שואב רובוטי שוטף עם מיפוי לייזר - DEEBOT R95 ה-R95 מצויד במיפוי לייזר המאפשר לו ללשרטט מפה של הבית ולשדר אותה לאפליקציה, כך שהמשתמש יכול לראות את המפה של הבית, היכן הרובוט ניקה והיכן לא, לקבוע לו איזורי ניקוי ועוד.... באמצעות מיפוי הלייזר הרובוט לא מפספס איזורי ניקוי והוא יכול אפילו לחזור למיקום האחרון בו הוא סיים לנקות במחזור הניקוי האחרון.

שואב רובוטי שוטף עם מיפוי לייזר - DEEBOT R95

ה- R95 הוא הרובוט הראשון בעולם שגם שואב, גם שוטף וגם מייבש בפעולה אחת, עם מיפוי לייזר המאפשר שרטוט של מפה מדויקת של הבית לתוך האפליקציה, דבר המאפשר לראות היכן הרובוט ניקה והיכן לא, לקבוע לו איזורי ניקוי מותאמים אישית, ליצור לו מחסומים וירטואליים כך שלא ייכנס לאיזורים מסוימים. בעזרת מיכל המים החכם ומברשת ייחודית, הרובוט יכול לשאוב את הלכלוך, לנגב עם מים את האזור ולייבשו כך שהוא משאיר את הרצפה נקייה ומטופחת. ה- R95 הוא הרובוט האידיאלי בעולם לשאיבת שיער בשל האביזר המאפשר לו לשאוב את השיער באופן ישיר ללא המברשת המרכזית. ה-R95 עובד כ-90 דקות רצופות ויכול לנקות שטח של כ-150מ"ר בפעולה אחת! כמו כן, ה-R95 מצויד ב-2 מברשות צד+2 מברשות נוספות מתנה, כפתורי מגע יוקרתיים. ה-R95 מגיע בצבע שחור אלגנטי

גם שואב,גם שוטף וגם מנגב

ה-R95 מצויד במיכל מים ייחודי אשר נמצא באחורי המכשיר שתפקידו לטפטף מים לפד המייקרופייבר הכחול הייחודי ובכך לשטוף את הרצפה. הפד האחורי (הלבן) העשוי מייקרפייבר רך במיוחד, מנגב את שאריות המים.

מיפוי באמצעות לייזר

ה-R95 סורק את הבית באמצעות סמן לייזר ובונה לעצמו מפה ייחודית של כל הבית כך שהוא יודע בכל רגע נתון היכן הוא ניקה והיכן הוא צריך לנקות כך שהוא לא יפספס איזורים. זאת ועוד, ניתן לקבוע לו שבניקוי הבא הוא ימשיך מהמקום האחרון בו הוא הפסיק.

אפליקציה ייחודית

ה-R95 מצויד באפליקציה ייחודית המאפשרת לצפות במפת הבית, לראות היכן הרובוט ניקה והיכן לא, לשלוט ברובוט מכל מקום בעולם, לתזמן את הרובוט, קבוע לו קירות וירטואליים ועוד...

מנוע יניקה חזק במיוחד

ה-DEEBOT דגם R95 הוא שואב אבק רובוטי ראשון מסוגו שממצויד במנוע היברידי חזק במיוחד, כך שעוצמת היניקה שלו חזקה יותר וכל זאת מבלי לפגוע בזמן העבודה שלו שעומד על כ-90 דקות.

עיצוב דק במיוחד

ה- R95 מעוצב בעיצוב דק במיוחד כך שהוא יכול לשאוב ושלטוף מקומות שלא היו מנקוים אילולא הרובוט. ה-R95 יכול היכנס מתחת לרוב הרהיטים ללא קושי.

במפר חכם

ה-DEEBOT R95 מצויד בפגוש חכם הבנוי מעשרות חיישני אינפרא אדום המזהים קירות, חפצים ומכשולים ומונעים מהרובוט מלהתנגש בהם בחוזקה.

אביזר ניקוי ייחודי

ה-R95 מצויד באביזר ניקוי ייחודי המאפשר ניקוי קל ונוח של המברשת ושל מיכל הניקוי בקלות וביעילות בזמן קצר.

חיישנים נגד נפילה ממדרגות

ה-R95 מצויד בחיישנים ייחודיים המזהים מדרגות ומנועים מהרובוט מליפול מהן

אביזר ייחודי לשאיבה ישירה

ה-R95 מצויד באביזר ייחודי לשאיבה ישירה, כך שאם יש בעלי חיים בבית, ניתן לחבר את פתח היניקה הישירה והורובט ישאב את כל השיער מבלי החשש שהישער ייתפס במברשת.

צבע שחור אלגנטי למראה יוקרתי

ה-R95 צבוע במספר שכבות צבע שחור אלגנטילקבלת מראה יוקרתי. הצביעה של ה-R95 נעשית במספר שכבות עד לקבלת מרקם אחיד ויוקרתי אשר אמיד במיוחד מפני שריטות ופגמים.

תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
שי (6/07/2016 18:43:29)
שואב רובוטי שוטף 

מאפיינים:
 מחיר

3,990 ₪  

 צבע

 שחור אלגנטי

 צג

כפתורי מגע 

 עוצמת רעש 

60dB>  

 גובה הרובוט (ס"מ)

10.8 

 מספר חיישנים כולל

68 

 חיישני מדרגות 

יש 

 חיישני פגושים

יש 

 ממשק תזמון

מרובים דרך האפליקציה

 בולם זעזועים

חכם + חיישני אינפרא להימנעות מנגיעה בחפצים ובקירות 

 זמן עבודה (דקות)

90 

 שטח ניקוי (מ"ר)

150-200

 זמן טעינה (שעות)

3  

 סוג המברשת

 שיער משולב בסיליקון

 שינוי פתח היניקה

מברשת הניתנת להחלפה עם פתח יניקה צר

 מיכל מים חכם

 יש 

 ניקוי רטוב

יש 

 מיפוי לייזר

     יש 

 שרטוט מפה

 יש 

 

תוכניות:

אוטומטית

יש 

נקודתית

יש 

פינות

יש 

אינטנסיבית

יש 

חזרה לעמדת הטעינה

יש 

חזרה לנקודת הניקוי האחרונה

יש 

 

אביזרים:

עמדת טעינה

משופרת

גודל מיכל איסוף הלכלוך כ-(ליטר)

 

0.5

שלט רחוק

הכל דרך האפליקציה

קיר וירטואלי

שרטוט קירות דרך האפליקציה 

אביזר לניקוי מברשת

יש 

מברשות צד

מברשת צד נוספת

2 מתנה

ערכת ניקוי למברשות

יש

סוג הפילטר

HEPA אנטי באקטריאלי

חיווי קולי

יש 

פילטר נוסף 

יש 

 

מוצרים נוספים

 שואב אבק רובוטי שגם שוטף

 

 

 

 

רובוט שוטף:

ה-DEEBOT דגם R95 הוא שואב רובוטי שגם שוטף וגם מייבש בפעולה אחת פשוטה אשר ממפה את השטח באמצעות לייזר ומשדר את המפה לאפליקציה ייחודית כך שניתן לשלוט על הרובוט מכל מקום, לראות היכן הוא ניקה והיכן לו, לקבוע לו איזורי ניקוי ואפילו לתת לו פקודה להמשיך מהמקום האחרון בו הוא סיים לנקות.הרובוט מצוייד במיכל מים ייחודי אשר מלחלח את מטלית המייקרופייבר המחולקת לחלק מחוספס ורטוב ולחלק רך ויבש כך שהרובוט מטייל בבית ותוך כדי כך שואב את הלכלוך, הפד הרטוב שנמצא מאחורי המברשת מנגב את הרצפה והחצי השני של הפד מייבש ומבריק אותה.

דרונט בניית אתרים

email marketing

תפריט ניווט מהיר: אקווקס | ניקוי חלונות | שואבי אבק רובוטיים | ניקיון בתים | רובוט מנקה חלונות | שואב רובוטי | רובוט מנקה

GOOGLE + | שואב אבק רובוטי השוואה |  הפסקת עישוןקידום אתרים בגוגל