facebook
*
*
*
*
*
*הקלד את הקוד הבא

ברוכים הבאים לאתר של חברת ECOVACS ישראל , שואבי אבק רובוטיים - חדש רובוט מנקה חלונות עם וללא מסגרת!!!
עגלת קניות  | 00 פריטים  |000 ש"ח 
שואב אבק רובוטי
רובוט ניקוי חלונות-WINBOT W830 רובוט מנקה החלונות הראשון מסוגו בעולם שמנקה חלונות עם מסגרת וללא מסגרת, כגון מראות ומעקות זכוכית, חלקים ומחוספסים, בכל עובי ואפילו משטחי קרמיקה ושיש...

רובוט ניקוי חלונות-WINBOT W830

חדש בישראל! WINBOT W830-הרובוט המתקדם ביותר לניקוי חלונות עם וללא מסגרת, מראות, מקלחונים וזגוגיות בכל עובי ובכל מרקם ואפילו פורמייקה ושיש. יודע לנקות משטחים מאונכים ומאזונים במהירות וביעילות. השפריצו מעט חומר ניקוי על הפד של הרובוט, הצמידו את הרובוט למשטח, לחצו על הכפתור והרובוט ינקה ויבריק אותו תוך דקות. דגם W830 זריז במיוחד ואין לו מגבלה של עובי החלון וגודל החלון*. הוא יכול לנקות גם חלונות כפולים, משורינים ואפילו מחוספסים. לדגם W830 סוללת גיבוי מסוג ליתיום לביטחון מושלם גם במקרה של הפסקת חשמל.

רובוט מנקה חלונות המתקדם בעולם דגם W830 לניקוי כל סוגי המשטחים-

ה-W830 הוא הרובוט מנקה חלונות המתקדם בעולם. הוא יודע לנקות חלונות וזגוגיות עם וללא מסגרת, מראות, מקלחונים ואפילו משטחי קרמיקה ושיש, מאוזנים ומאונכים, זגוגיות מחוספסות וכל זאת ללא מגבלה של עובי ו/או גודל החלון. הגודל המינימלי לניקוי 65X45 ס"מ.

חיישנים המזהים העדר מסגרת

ה-WINBOT W830 מצויד בארבעה חיישינים שתפקידם לזהות כאשר אין מסגרת לחלון/למראה/למעקה כך שהם מזהים שאין מסגרת, הם מאותתים למוח של הרובוטי והוא יודע להמשיך ולנקות מבלי ליפול.

מנוע יניקה בעוצמה אדירה לניקוי כל סוגי המשטחים

ה-W830 מצויד בטכנלוגייה חדשנית של מנוע יניקה עוצמתי היונק אוויר ישירות מהחלון ולל צורך במשטח יניקה, מה שמאפר לווינבוט W830 לנקות גם חלונות מחוספסים ואפילו משטחי קרמיקה, שיש ופורמייקה. לא זו ועוד, בשל הטכנולוגיה הייחודית, ה-W830 יודע לנקות משטחים מאוזנים ומאונכים.

הפעלה פשוטה בלחיצה אחת

ה-W830 פשוט ונוח להפעלה. פשוט הצמידו את הרובוט לחלון, לחצו על כפתור ההפעלה והרובוט ינקה במקומכם. קליק והחלון מבריק!

ניקוי מהיר במיוחד ב-2 תוכניות ניקוי

ה-WINBOT W830 מצויד בשתי תוכניות ניקוי לבחירת המשתמש. ע"י לחחיצה על הכפתור N או Z שבשלט, ניתן לבחור בין תוכנית ניקוי N בה הרובוט ינקה מלמטה למעלה בקווים ישרים עד שהחיישנים שלו יזהו שהוטא סיים לנקות את כל החלון. תוכנית זו מיועד בעיקר לחלונות ארוכים/ גבוהים. לחלופין, ניתן לבחור בתוכנית ניקוי בצורת האות Z. בתוכנית זו המכשיר ינקה באופן מסודר בצורה אלכסונית עד שיסיים את כל החלון. תוכנית זו מיועדת בעיקר לחלונות רחבים.

רצועות הנעה מונעות החלקה העשויות סיליקון

ה-WINBOT W830 מצויד ברצועות הנעה העשויות סיליקון גמיש המאפשרות לווינבוט להתנייד בקלות ובמהירות על החלון מבלי להחליק ומבלי לאבד אחיזה.

שלט אלחוטי מתקדם בטכנולוגיית RF

ה-WINBOT W830 מצויד בשלט רחוק מתקדם בטכנולוגיית ה- RF המאפשר למשתמש לשלוט עליו מרחוק. השלט מאפשר לאפס את המכשיר, לסנכרן אותו עם המכשיר, לשנות את תוכניות הניקוי, לנווט אותו למקום הרצוי, לעצור או להפעיל אותו וכו'.

סוללת גיבוי מסוג ליתיום

ה-WINBOT דגם W830 מצויד בסוללת גיבוי מסוג ליתיום לאבטחה מירבית. במקרה של הפסקת חשמל, הווינבוט יעבור אוטומטית לסוללת הגיבוי, ירד לנקודה הכי נמוכה על החלון ויתריע בפני המשתמש כי אין חשמל וכי עליו להוריד אותו מהחלון.

כבל ביטחון והתקן בטיחות

מעבר למנוע היניקה החזק שמאפשר לווינבוט להישאר צמוד לחלון, הווינבוט מצויד בהתקן בטיחות ייחודי על מנת לדאוג לבטחון מקסימלי למשתמש ולסביבתו ולמכשיר.

כבל מאריך מונע השתרכות והסתבכות

כבל מאריך עם מתאם ייחודי המונע השתרכות והסתבכות של הכבל סביב עצמו - פיתוח ייחודי של ECOVACS.

רובוט מנקה חלונות - ווינבוט

ניקוי חלונות  

 

רובוט מנקה חלונות

לחץ להורדת הוראות הפעלה לחץ להפעלת האחריות

 

 

תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
רווית (13/05/2015 09:32:59)
יונית (27/07/2015 10:00:41)
שי (27/07/2015 10:02:31)
מחיר:2,190 ₪1,990 ₪

מאפיינים:

מחיר

₪1,990

צבע

כסוף 

סוללת גיבוי ליתיום

יש  

עוצמת רעש

60>

גובה הרובוט (ס"מ)

 9>

משקל (ק"ג)

1.2 

עובי גודל החלון לניקוי 

ללא מגבלה  

חיישנים לזיהוי העדר מסגרת

יש  

סוג החלון / המשטח

חלק ומחוספס  

בולם זעוזים

חכם  

זמן עבודה (דקות)

ללא הגבלה  

שטח ניקוי (מ"ר)

ללא הגבלה  

זמן טעינת סוללת הגיבוי (שעות)

 2  

חיווי קולי+חיווי חזותי

יש  

תוכנית ניקוי

2 (בחירה בין N ל- Z)

 

אביזרים:

מתאם 

יש  

מטליות מייקרופייבר

אחת + 2 מתנה  

שלט רחוק מסוג RF

יש  

התקן בטיחות

יש  

ספריי ניקוי 

יש  

כבל הארכה

יש  

סוללות לשלט 

יש  

  

מחיר:2,190 ₪1,990 ₪

מוצרים נוספים

מנקה חלונות רובוטי - ווינבוט

 

 

 

ניקוי חלונות מושלם

ה-WINBOT דגם W830 מנקה את רוב סוגי החלונות כולל חלונות ומשטחים מחוספסים, בקלות וביעילות. הרובוט קל לתפעול ואינו משאיר סימנים. ניקוי חלונות על ידי הרובוט מספק חווית ניקיון מושלמת והוא מתאים לחלונות ביתיים ומשרדיים, למראות, מקלחונים, משטחי קרמיקה,שיש, פורמייקה ועוד... 

דרונט בניית אתרים

email marketing

תפריט ניווט מהיר: אקווקס | ניקוי חלונות | שואבי אבק רובוטיים | ניקיון בתים | רובוט מנקה חלונות | שואב רובוטי | רובוט מנקה

GOOGLE + | שואב אבק רובוטי השוואה |  הפסקת עישוןקידום אתרים בגוגל