facebook
*
*
*
*
*
*הקלד את הקוד הבא

ברוכים הבאים לאתר של חברת ECOVACS ישראל , שואבי אבק רובוטיים - חדש רובוט מנקה חלונות עם וללא מסגרת!!!
עגלת קניות  | 00 פריטים  |000 ש"ח 
שואב אבק רובוטי
רובוט ניקוי חלונות - WINBOT W730 רובוט מנקה החלונות הראשון מסוגו בעולם שמנקה חלונות עם מסגרת וללא מסגרת, כגון מראות, מעקות זכוכית וכדומה, בכל גודל (מינימום חלון צריך להיות 60X40 על מנת שהרובוט יעבוד בצורה מיטבית) ובכל עובי!

רובוט ניקוי חלונות - WINBOT W730

WINBOT W730-רובוט לניקוי חלונות עם מסגרת וללא מסגרת, למראות, למעקות זכוכית ואפילו למקלחונים. הצמידו את הרובוט לחלון, השפריצו מעט חומר ניקוי, לחצו על הכפתור והרובוט ידבק לחלון בעזרת ואקום, ינקה ויבריק אותו תוך דקות. למנקה חלונות רובוטי ווינבוט אין מגבלה של עובי החלון וגודל החלון והוא יכול לנקות גם חלונות כפולים ואפילו משורינים. כשה-WINBOT יסיים לנקות את החלון הוא יחזור לנקודות ההתחלה. ה-WINBOT הוא הרובוט היחיד שעובד גם על חשמל וגם על סוללות גיבוי נוספת. "ניקוי חלונות" מעולם לא היה קל יותר עם ווינבוט.

רובוט מנקה חלונות היחיד בעולם שיודע לנקות חלונות בכל עובי ובכל גובה

ה-WINBOT יודע לנקות חלונות בכל עובי ובכל גובה. פשוט השפריצו מעט חומר ניקוי על פד המייקרופייבר, מקמו את ה-WINBOT על החלון, לחצו על הכפתור והווינבוט ינקה את החלון לבד. בסיום הפעולה הוא יחזור לנקודה בה הוא התחיל.

ניקוי סוגים רבים של חלונות

ה-WINBOT דגם W730 מסוגל לנקות חלונות עם מסגרת וללא מסגרת, מראות, מקלחונים, מעקות זכוכית ועוד. ה-W730 אין מגבלה של עובי וגודל החלון (המכשיר יכול לעבוד בחלונות בגודל 65X45 ס"מ ומעלה) וללא מגבלה של גובה החלון. ה-W730 יודע לנקות חלונות מבפנים ומבחוץ בקלות וביעילות. בניקוי זגוגיות ללא מסגרת שצמודות אחת לשנייה על הרווח בין זגוגית לזגוגית להיות לפחות 2 ס"מ.

ניקוי בשיטת שלושת השלבים

בשלב הראשון יש להשפריץ חומר ניקוי על הפד הקדמי שבקדמת הווינבוט. החומר ממיס את הלכלוך ומנקה את החלון. בשלב השני המגב מנגב את שאריות הנוזל מהחלון. בשלב השלישי הפד האחורי מנקה את שאריות הלכלוך והנוזל שנשארו ומבריק את החלון.

חזרה לנקודת ההתחלה

ה-WINBOT יודע לחזור לנקודה בה הוא התחיל על מנת להקל בהוצאות מהחלון כך שבמידה ורוצים לנקות חלון גבוה במיוחד, אין צורך להשתמש בסולם או בכיסא, פשוט מצמידים אותו לחלון בנקודה נוחה, והוא יחזור באופן אוטומטי לנקודה בה הוא התחיל את העבודה.

סוללת גיבוי מסוג ליתיום

בנוסף לחיבור החשמלי, ל-WINBOT יש סוללת גיבוי מסוג ליתיום מיוחדת המאפשרת לו לעבוד 15 דקות נוספות במקרה של הפסקת חשמל - לביטחון מירבי.

בולם זעזועים חכם

ה-WINBOT מצויד בבולם זעזועים חכם העשוי סיליקון כך שהוא מגיע למסגרת של חלון, הוא יודע מיד להסתובב מבלי להזיק לחלון ו/או להשאיר סימנים כלשהם.

ואקום עוצמתי ביותר

ע"י משאבת ואקום עוצמתית ביותר בתוספת 2 ממברנות וטבעות מיוחדות המאפשרות הצמדות יעילה של המכשיר לחלון,נצמדות לחלון, ה-WINBOT יוצר ואקום חזק מאד עד כדי כך שהוא שווה בעוצמתו לכ-13 ק"ג של כוח משיכה.

גבל ביטחון והתקן בטיחות

מעבר למנוע היניקה החזק שמאפשר לווינבוט להישאר דבוק לחלון, ה-WINBOT אף מצויד בכבל ביטחון ובהתקן בטיחות נוסף על מנת לדאוג שבשום מקרה הווינבוט לא יפול מהחלון.

כבל מאריך מונע השתרכות

הווינבוט מצויד בכבל מאריך עם מתאם ייחודי המונע השתרכות ו/או הסתבכות של הכבל, דבר השומר על אורך חייב של הכבל ותורם לביטון ולבטיחות המכשיר.

שלט רחוק מתקדם

ה-WINBOT מצויד בשלט רחוק מתקדם בטכנולוגית RF המאפשר למשתמש לשלוט עליו מרחוק, להזיז אותו למקום הרצוי, לעצור או להפעיל אותו וכו'.

תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
ימית (10/02/2014 13:56:51)
שרון יקותיאלי (26/02/2014 00:07:40)
שי ימיני (3/03/2014 11:52:52)
אילנה (5/03/2014 11:34:54)
שמרית (4/01/2015 14:27:55)
יובל (25/08/2015 08:22:24)
מעיין (28/10/2016 12:24:58)
מחיר:1,990 ₪1,490 ₪

מאפיינים:

מחיר

₪1,990

צבע

לבן

סוללת גיבוי 

יש

עוצמת רעש

55>

גובה הרובוט (ס"מ)

 9>

משקל (ק"ג)

2

עובי גודל החלון לניקוי 

ללא מגבלה

חיישנים לזיהוי העדר מסגרת

יש

סוג החלון

חלק

בולם זעוזים

חכם

זמן עבודה (דקות)

ללא הגבלה

שטח ניקוי (מ"ר)

ללא הגבלה

זמן טעינת הסוללה (שעות)

2

חיווי קולי+חיווי חזותי

יש

תוכנית ניקוי

תוכנית ניקוי 1 בצורת Z 

 

אביזרים:

מתאם 

יש

מטליות מייקרופייבר

זוג + זוג מתנה

שלט רחוק מסוג RF

יש

התקן בטיחות

יש

ספריי ניקוי 

יש

כבל הארכה

יש

סוללות לשלט 

יש

 

מחיר:1,990 ₪1,490 ₪

מוצרים נוספים

רובוט מנקה חלונות - ווינבוט

 

 

ניקוי חלונות מושלם

הרובוט מנקה את רוב סוגי החלונות בקלות וביעילות. קל לתפעול, אינו משאיר סימנים ומשאיר לכם המון זמן פנוי. ניקוי חלונות על ידי הרובוט מספק חווית ניקיון מושלמת, מתאים לחלונות ביתיים ומשרדיים. 

דרונט בניית אתרים

email marketing

תפריט ניווט מהיר: אקווקס | ניקוי חלונות | שואבי אבק רובוטיים | ניקיון בתים | רובוט מנקה חלונות | שואב רובוטי | רובוט מנקה

GOOGLE + | שואב אבק רובוטי השוואה |  הפסקת עישוןקידום אתרים בגוגל